Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWHandel

strony eu

tworzenie stron » Firmy » Handel

 

stron 6

http://www.tkfarby.pl
http://www.tkfarby.pl

adres: http://www.tkfarby.pl

tytuł: http://www.tkfarby.pl

opis: W ofercie naszej firmy produkty wiodących producentów branży malarskiej oraz akcesoriów malarskich. Posiadamy pełny asortyment farb. Barwimy według wzorników kolorów RAL, NCS (komputerowo). Gwarantujemy profesjonalną obsługę klientów, w tym doradztwo techniczne i technologiczne. Firma TK Farby prowadzi sprzedaż klientom indywidualnym oraz profesjonalnym firmom. Zapraszamy na strony firmy handlowej TK Farby.

Szczegóły strony: http://www.tkfarby.pl...

 

http://www.meblekuchenne-emilka.pl
http://www.meblekuchenne-emilka.pl

adres: http://www.meblekuchenne-emilka.pl

tytuł: http://www.meblekuchenne-emilka.pl

opis: Nowoczesne oraz klasyczne meble kuchenne oferuje firma "EMILKA" działająca od 1996 roku. Na stronie firmy szeroki przegląd oferowanego asortymentu. Dysponujemy szeroką gamą frontów drewnianych, płyt MDF oraz typu "EGGER". Jest możliwość zamówienia mebli łazienkowych oraz szaf wnękowych. W ofercie bezpłatny transport oraz wykonanie pomiarów. Możliwość montażu na życzenie klienta.

Szczegóły strony: http://www.meblekuchenne-emilka.pl...

 

http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl
http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

adres: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

tytuł: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

opis: Działająca od 2000 roku firma IMPA DYSTRYBUCJA posiada autoryzację polskiego producenta farb - firmy OLIVA i czołowego skandynawskiego producenta farb dla przemysłu -firmy TEKNOS. W naszej ofercie szeroki wybór farb do zabezpieczeń antykorozyjnych, przeciwpożarowych oraz farb dekoracyjnych do wnętrz. Poza tym jednocześnie oferujemy doradztwo techniczne, serwis oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. IMPA DYSTRYBUCJA prowadzi też szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Prowadzimy współpracę z profesjonalnymi firmami.

Szczegóły strony: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl...

 

Eurokabina
Eurokabina

adres: http://www.eurokabina.com.pl

tytuł: Eurokabina

opis: Firma EUROKABINA zajmuje się generalnie sprzedażą kabin lakierniczych, lakierniczo-suszących i różnych urządzeń na wyposażenie firm zajmujących się malowaniem. Są to specjalistyczne urządzenia produkowane przez polską firmę ASTHERM, przeznaczone dla motoryzacji, przemysłu metalowego i meblarstwa. Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy sklep online w którym można nabyć oferowane przez naszą firmę produkty. Oprócz tego w naszej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne do wyżej wymienionych kabin tj. filtry sufitowe, wstępne, podłogowe i kieszeniowe oraz włókniny filtracyjn

Szczegóły strony: Eurokabina...

 

Green Fresh - owoce i warzywa w hurcie

adres: http://www.green-fresh.pl

tytuł: Green Fresh - owoce i warzywa w hurcie

opis: Internetowa firma Green Fresh to hurtownia owoców i warzyw. Od wielu lat obsługujemy własnym transportem teren stolicy i Mazowsza. Mamy w ofercie produkty krajowe jak również z poza granic polski. Wśród naszych ciągłych kontrahentów są stołówki, restauracje, hotele. Posiadamy stale świeże owoce i warzywa, przez co zasłużyliśmy na szacunek naszych kontrahentów. Zamówienia przyjmujemy mailowo, telefonicznie jak również z naszej firmowej strony www do północy przez sześć dni w tygodniu. Dostawa towaru o wartości ponad dwieście zł jest gratis. Jesteśmy skłonni na jakikolwiek rodzaj współpracy, a nasi klienci nie są zobligowani wiązać się z nami żadnymi umowami.

Szczegóły strony: Green Fresh - owoce i warzywa w hurcie...

Salony sprzedaży w centrach AUCHAN

adres: http://www.szafa.waw.pl

tytuł: Salony sprzedaży w centrach AUCHAN

opis: Jeśli pragniesz zabudować pawlacz, szafę wnękową, garderobę lub inne meble na zamówienie, to polecamy własne usługi - firma Twoja Szafa. Nasza załoga to fachowcy z kilkunastoletnim praktyką, odpowiednim stosunkiem do konsumenta, uwzględniającym jego potrzeby i oczekiwania. Proponujemy rozplanowanie projektu a także fachowy montaż, surowce wysokiej jakości oraz gwarancję na nasze usługi do siedmiu lat. Firma Twoja Szafa działa na terenie Warszawy i sąsiednich miejscowości od ponad 20 lat, stosujemy niskie marże, co owocuje nader atrakcyjnymi cenami na nasze usługi. Nasze sklepy mieszczą się w centrach handlowych AUCHAN Modlińska oraz AUCHAN Łomianki.

Szczegóły strony: Salony sprzedaży w centrach AUCHAN...

Szukaj Handel w zasobach serwisu tworzeniestron.eu

stronywww.eu

Array ( [id] => Firmy internetowe_Handel [pg] => 1 [ladd] => ,ladd ) asdasd