Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWKancelarie Adwokackie

strony eu

tworzenie stron » Firmy » Kancelarie Adwokackie

 

stron 3

http://www.mwblawyers.pl
http://www.mwblawyers.pl

adres: http://www.mwblawyers.pl

tytuł: http://www.mwblawyers.pl

opis: Każdy z nas korzystał kiedyś z porady adwokata. Kupując np. dom musimy skorzystać z pomocy adwokata. Kancelaria Radców Prawnych HOSSA zatrudnia takich właśnie prawników. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na osobisty, bezpośredni kontakt z Klientem. Kancelaria zapewnia udzielenie optymalnej obsługi prawnej Klientów.

Szczegóły strony: http://www.mwblawyers.pl...

 

Jakub Długołęcki Adwokat

adres: http://www.kancelaria-jd.pl

tytuł: Jakub Długołęcki Adwokat

opis: Jakub Długołęcki - radca prawny oferuje usługi w sprawach karnych, administracyjnych, cywilnych i rodzinnych. Poza tym prowadzimy windykację roszczeń, wykonujęmy i opiniujemy umowy a także wykonujęmy opinie prawne. Kancelaria specjalizuję się w wszechstronnej obsłudze korporacji, podmiotów gospodarczych a także pomocy w sprawach związanych z tworzeniem, rejestracją nowych firm. W sprawach z obszaru ubezpieczeń społecznych tudzież prawa pracy reprezentujemy klientów w działaniach sądowych i przedsądowych. Reprezentujmy klientów indywidualnych w zakresie m. in. prawa rodzinnego i spadkowego oraz cywilnego w tym m. in. sprawy o zapłatę, o naprawienie szkody i zadośćuczynienie. Zlecone prace wykonujemy solidnie, z pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły strony: Jakub Długołęcki Adwokat...

Kancelaria prawna – prawo cywilne, spadki

adres: https://www.kancelaria-wilkoszewski.pl

tytuł: Kancelaria prawna – prawo cywilne, spadki

opis: Kancelaria prawna specjalizująca się od 10 lat w kwestiach związanych z umowami ubezpieczeniowymi zachęca do kontaktu wszystkich ewentualnych konsumentów. Jesteśmy maksymalnie nakierowani na obronę interesów naszych kontrahentów. Adwokat - Piotr Wilkoszewski zawodowo specjalizuje się w prawie cywilnym jak rownież w prawie karnym tudzież gospodarczym. Nasza kancelaria świadczy usługi przedsiębiorstwom oraz innym podmiotom prawnym, a także konsumentom prywatnym, łącząc zasady etyki adwokackiej, z prawym podejściem do klientów. Świadczymy usługi w zakresie prawa ubezpieczeń np. (Auto Casco, NNW,OC a także w gospodarstwach domowych bądź rolniczych), prawa karnego, prawa cywilnego - spadki, prawa pracy plus reprezentujemy naszych interesantów we wszystkich etapach postępowań sądowych.

Szczegóły strony: Kancelaria prawna – prawo cywilne, spadki...

Szukaj Kancelarie Adwokackie w zasobach serwisu tworzeniestron.eu

stronywww.eu

Array ( [id] => Firmy internetowe_Kancelarie Adwokackie [pg] => 1 [ladd] => ,ladd ) asdasd