Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWSchody

strony eu

tworzenie stron » Firmy » Schody

Schody Warszawa Profesjonalnie

Najlepsze balustrady w Warszawie


 

Podesty na schody wykonujemy z krat pomostowych wspartych na stalowych konstrukcjach lub z blach perforowanych i antypoślizgowych.
Konstrukcje schodów zabezpieczone są przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe, a następnie malowanie. Konstrukcja nośna na schody zbudowana jest w oparciu o projekt wykonany po szczegółowych pomiarach i ustaleniach z zamawiającym.
Każdy projekt jest uzgadniany i tworzony indywidualnie aż do ostatecznej akceptacji zamawiającego i przedstawienia w formie wizualizacji.  Polecamy schody zabiegowe Warszawa.
Realizujemy również nietypowe rozwiązania oraz zastosowane materiały na niespotykane i indywidualne zamówienia i oczekiwania klientów. Mogą to być schody do biura, na klatkach schodowych, ze stopniami z blachy ryflowanej, perforowanej, z krat pomostowych jak też do zabetonowania.
Poręcze i solidne balustrady w Warszawie zgodne z oczekiwaniami zamawiającego.
Konstrukcja takich schodów wykonana może być ze stali nierdzewnej jak też czarnej stali lakierowanej proszkowo.

stron 1

Konstrukcje stalowe - 03-977 Warszawa ul.Egipska 5/73

adres: https://www.skarzynski-konstrukcje.pl

tytuł: Konstrukcje stalowe - 03-977 Warszawa ul.Egipska 5/73

opis: Zakład Produkcyjny Skarżyński Konstrukcje produkuje na zamówienie różne konstrukcje ze stali jak również zajmuje się ich końcowym montażem. Wykonujemy konstrukcje wsporcze pod reklamę i urządzenia oraz hale i obiekty magazynowe, również ogrodzenia, elewacje, balustrady, schody jak również zabezpieczenia bhp. Naszym kontrahentom proponujemy dodatkowo również transport na miejsce montażu oraz najem miniżurawia, mamy dźwig Maed 305. Zakład Produkcyjny Skarżyński Konstrukcje pracuje od prawie pięćdziesięciu lat, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników oraz posiada wszelkie niezbędne uprawnienia a także certyfikaty.

Szczegóły strony: Konstrukcje stalowe - 03-977 Warszawa ul.Egipska 5...

Szukaj Schody w zasobach serwisu tworzeniestron.eu

Całość wykonana jest ze stalowych elementów konstrukcji zasadniczej wykończonej elementami ze stali nierdzewnej takimi jak słupki, balustrady, wypełnienia pomiędzy słupkami, tuleje pomiędzy stopniami schodów. Nasza firma wykonuje schody spiralne w Warszawie tanio i solidnie.
Stopnie schodów wykonywane są z różnych gatunków drewna krajowego i egzotyków, kolorystyka wg palety bejc używana jest przy produkcji schodów Warszawa
Słupki mogą być wykonane ze stali nierdzewnej w dowolnej granulacji, poręcze wykonane ze stali lub drewniane. Do każdej realizacji wykonywany jest odrębny projekt i wizualizacja. Możliwe jest zastosowanie szerokiej gamy materiałów wykończeniowych balustrad i poręczy.

stronywww.eu

Array ( [id] => Firmy internetowe_Schody [pg] => [ladd] => ) asdasd