Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWhttp://www.artdecor.org.pl

strony eu

http://www.artdecor.org.pl

adres: http://www.artdecor.org.pl

http://www.artdecor.org.pl

Dotychczas firma ArtDecor działała pod szyldem istniejącego już od 1992 roku przedsiębiorstwa handlowo- usługowego EDK oferującego pełną gamę produktów do zdobnictwa okien wraz z realizacją. Od nowego roku poszerzyliśmy swoją ofertę o kompleksową aranżacje wnętrz. Proponujemy klientom wszechstronną obsługę – od zaprojektowania całego wnętrza, nawet od stanu surowego, aż po wystrój i nadzór nad wykonawstwem. Zauważyliśmy, że zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe. Na rynku dostępnych jest mnóstwo materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych i klienci mają często dylemat co wybrać, jak połączyć różne elementy. My nie tylko doradzimy, ale zrobimy także profesjonalną wizualizację, podpowiemy pewne rozwiązania. Jesteśmy zdania, że nie warto kupować wszystkiego, co nam się podoba, bo efekt wcale nie musi być taki, jakiego byśmy sobie życzyli.

Z wyborem materiałów do dekoracji okiennych w naszych sklepach - EDK i ArtDecor klienci nie będą mieli kłopotu. Posiadamy bogaty wybór firan, zasłon, lambrekinów, tkanin dekoracyjnych i obiciowych oraz rolet, karniszy i szyn sufitowych. Gwarantujemy, że firma gotowa jest do realizacji wyszukanych zamówień klientów indywidualnych, a także większych podmiotów – pensjonatów, hoteli, firm. Już wiele obiektów hotelowych w karkonoskich kurortach skorzystało z usług naszej firmy, co zaowocowało stałą współpracą.

Stale podwyższamy swoje kwalifikacje jeżdżąc na targi, śledząc najnowsze trendy w tej branży. Współpracujemy z wiodącymi producentami i importerami firan, zasłon i karniszy, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić niemal każde oczekiwania klientów.. Jesteśmy pewni, że nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

stronywww.eu