Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWPsychoterapeuta

strony eu

tworzenie stron » Medycyna » Psychoterapeuta

 

stron 3

http://gestalt-krakow.pl
http://gestalt-krakow.pl

adres: http://gestalt-krakow.pl

tytuł: http://gestalt-krakow.pl

opis: Gestlat to uznana w świecie metoda psychoterapii, korzeniami sięgająca do pierwszej polowy XX wieku. W naszym Centrum Spotkań Gestalt oferujemy psychoterapię indywidualną, grupową, a także konsultacje psychologiczne, prowadzone w nurcie Gestalt.

Szczegóły strony: http://gestalt-krakow.pl...

 

http://www.neurotranslacja.com
http://www.neurotranslacja.com

adres: http://www.neurotranslacja.com

tytuł: http://www.neurotranslacja.com

opis: W Ośrodku Psychofizjologicznym znajdą Państwo profesjonalną pomoc psychologiczną. Pracują w nim wieloletni doświadczeni specjaliści. W Ośrodku jest stosowana psychoterapia, hipnoza, neurotranslacja, EEG Biofeedback i EEG. Pomoc świadczą profesjonalni terapeuci za pomocą aktywnych, najskuteczniejszych zbadanych naukowo metod.

Szczegóły strony: http://www.neurotranslacja.com...

 

Pomoc psychoterapeutyczna w Warszawie

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: Pomoc psychoterapeutyczna w Warszawie

opis: Problemy normalnego człowieka czasem stają się zbytnio przytłaczające, przerastające jego potencjał samodzielnego wyjścia z trudnej sytuacji. Wówczas pomocna dłoń psychoterapeuty okazuje się niezwykle cenna. Psychoterapia ISTDP - Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna - to nowy, skuteczny sposób wyjaśnienia kłopotów dla osób gotowych na skuteczną współpracę oraz ceniących własny czas. Chandra, przygnębienie, problemy ze snem, lęki, przepracowanie to moment w jakim winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Taka pomoc to praca nad rozszyfrowaniem zgłaszanych trudności w postaci ewidentnego rozwiązania źródła tej sytuacji. Pracownia Horyzonty jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim jak również angielskim. Pracownia znajduje się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

Szczegóły strony: Pomoc psychoterapeutyczna w Warszawie...

Szukaj Psychoterapeuta w zasobach serwisu tworzeniestron.eu

stronywww.eu

Array ( [id] => Medycyna_Psychoterapeuta [pg] => [ladd] => ) asdasd