Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWW

strony eu

tworzenie stron

Hurtownia styropianu

adres: http://styropian.info

tytuł: Hurtownia styropianu

opis: Oferujemy produkty o różnych parametrach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasz styropian cechuje się doskonałą izolacyjnością, trwałością i łatwością montażu. Dzięki temu możesz skutecznie chronić swój dom przed utratą ciepła i hałasem z zewnątrz. Nasz zespół doświadczonych pracowników jest gotowy, by służyć Ci fachową poradą i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. Jesteśmy przekonani, że nasza hurtownia styropianu spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci wysoką jakość materiałów izolacyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni i skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę i szeroki wybór produktów. Bądźmy razem w budowaniu lepszej izolacji dla Twojego domu!

Pozycjonowanie Stargard

adres: http://www.pozycjonowaniestronwww.stargard.pl

tytuł: Pozycjonowanie Stargard

opis: Nielokalnym dla umieszczony dostarczanie wysokiej cesze służby, jakie sprawiają faktycznego wyniki polskim kolegom. To obrotnego i pionierskiego jednostka, które proponuje generalnego posłudze spośród odcinka promocji tudzież zachęcie w środowisku internetowym. Przedkładamy gigantyczny pole usług, jakiego są zintegrowane do osobnych potrzeb zaś finałów niekrajowych osobników. Specjalizuje się w wykorzystywaniu nowomodnych Pozycjonowanie stron www Stargard aparatów natomiast metodzie marketingowych, jakie uczestniczą typkom zdobyć fortuna w online. Cali nasi kadra są dobrze zapoznani spośród istniejącymi prądami a najlepszymi fachowcami branżowymi, co przystaje nam dawać usługi na najwyższym pułapie. Dopomagamy w poprawie widzialności gablotki w Pozycjonowanie stron www Stargard wynikach dążenia, zwiększając ich pozycje w organicznych produktach wyszukiwarek. Postąpimy, iż kierunek na dane frazy będzie na patetycznych pozach. Wygrywamy różne strategie SEO, w tym optymalizację osnowy, link building tudzież analizę słów nadrzędnych. Nasze usługi ściskają optymalizację i pozycjonowanie stronicy internetowych. Pozycjonowanie paginy Stargard owo interes zachęcająca się marketingiem internetowym. Pozycjumujemy okolica Pozycjonowanie stron www Stargard w wyszukiwarce Google.

Hurtowania zniczy

adres: http://znicze.suwalki.net.pl

tytuł: Hurtowania zniczy

opis: Mnóstwo Polaków na mogiłach swoich najbliższych rozpala znicze. Jest to swoisty znak wspomnienia. Znicze możemy nabyć przed bramą wejściową na nekropolię, w osiedlowym sklepie, hipermarkecie, ale również w hurtowni zniczy. Ceny wahają się w zależności od miejsca zakupu. Rzecz jasna najtańsze znicze są najczęściej w hurtowni. Dlatego też zapraszamy na naszą stronę, gdzie można kupić znicze i wkłady do zniczy w naprawdę niskich cenach.

Sklep z tujami

adres: http://tuje.waw.pl

tytuł: Sklep z tujami

opis: Tuje to urodziwe rośliny, które są częstokroć wybierane podczas tworzenia żywopłotu. Dzięki nim uzyskujemy gęsty żywopłot. Jeśli jesteście zainteresowani sadzeniem tuj na swojej działce, zapraszamy na naszą stronę. Prowadzimy sprzedaż sadzonek tuj w korzystnych cenach.

Kajaki Rospuda

adres: http://kajakirospuda.suwalki.net.pl

tytuł: Kajaki Rospuda

opis: Spływ kajakowy Rospudą to jedna z nietuzinkowych atrakcji blisko Suwałk. Woda Rospudy, szum drzew oraz otaczająca zieleń sprawi, iż spędzicie ten czas wyciszając się i ładując akumulatory na kolejny czas. Zapraszamy na spływ Rospudą całe rodziny i grupy zorganizowane. Mamy w ofercie dziesiątki fachowych kajaków oraz sympatyczną obsługę.

Marta Kawińska - coach żywieniowy

adres: https://www.mkdietcoaching.pl/

tytuł: Marta Kawińska - coach żywieniowy

opis: Marta Kawińska, dietetyk kliniczny, zaprasza wszystkich potrzebujących modyfikacji swych zwyczajów żywieniowych, wzmocnienia wytrzymałości organizmu jak również nauczenia korzyści zdrowego odżywiania do kontaktu ze mną w jednym spośród punktów wymienionych w zakładce - kontakty. Proponuję pakiety kompleksowych porad dietetycznych celowych w osiągnięciu celów przytoczonych wyżej, pomocy w kłopotliwych momentach w drodze do wytyczonego celu jak również pobudzenia motywacji. Dodatkowo organizuję warsztaty zdrowego dożywiania dla szkół podstawowych. Na serwisie online https://www.mkdietcoaching.pl/ przykłady takowych warsztatów w szkołach na terenie Otwocka, Józefowa oraz w Wawrze, dzielnicy Warszawy. Zachęcam do kontaktu!

Spływy kajakowe Rospuda

adres: http://splywyrospuda.suwalszczyzna.net.pl

tytuł: Spływy kajakowe Rospuda

opis: Zapraszamy Was wszystkich na niespotykany spływ kajakowy rzeką Rospuda. Jest to rewelacyjne rozwiązanie na miłe i aktywne spędzenie czasu wraz z najbliższymi. Rospuda zapewni niebywałą atrakcję zarówno dzieciom jak i dorosłym turystom. Zapraszamy gorąco do naszej wypożyczalni kajaków i do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Rolety wewnętrzne Poznań

adres: http://www.galantorolety.pl

tytuł: Rolety wewnętrzne Poznań

opis: Firma Galanto Rolety specjalizuje się w sprzedaży i montażu wewnętrznych rolet okiennych. Oferujemy rolety wewnętrzne znanych i cenionych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar oraz profesjonalny montaż. Udzielamy 2-letniej gwarancji na każdy nasz produkt.

Konstrukcje stalowe - 03-977 Warszawa ul.Egipska 5/73

adres: https://www.skarzynski-konstrukcje.pl

tytuł: Konstrukcje stalowe - 03-977 Warszawa ul.Egipska 5/73

opis: Zakład Produkcyjny Skarżyński Konstrukcje produkuje na zamówienie różne konstrukcje ze stali jak również zajmuje się ich końcowym montażem. Wykonujemy konstrukcje wsporcze pod reklamę i urządzenia oraz hale i obiekty magazynowe, również ogrodzenia, elewacje, balustrady, schody jak również zabezpieczenia bhp. Naszym kontrahentom proponujemy dodatkowo również transport na miejsce montażu oraz najem miniżurawia, mamy dźwig Maed 305. Zakład Produkcyjny Skarżyński Konstrukcje pracuje od prawie pięćdziesięciu lat, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników oraz posiada wszelkie niezbędne uprawnienia a także certyfikaty.

 

Bezpłatna pomoc w rejestracji firmy

adres: https://www.wilwor.pl

tytuł: Bezpłatna pomoc w rejestracji firmy

opis: Wilwor Group to spółka komandytowa świadcząca usługi z obszaru outsourcingu. Przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, fundacje, biznesmenów obsługujemy w outsourcingu księgowym a także kadr i płac. Naszym Kontrahentom radzimy także w ramach działalności gospodarczej, ułatwiamy rejestrację firm handlowych a także oferujemy usługę biura wirtualnego. Nasi pracownicy posiadają odpowiedni certyfikat księgowy przekazany przez Ministra Finansów. Współpracujemy z notariuszem jak również z kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów, zaś lista naszych użytkowników świadczy, że jesteśmy solidnym partnerem. Pracujemy w oparciu RODO, powierzone nam dane i informacje są bezpieczne. W czasie notorycznych modyfikacji systemu podatkowego w naszym kraju, nasze wsparcie posiada istotny wpływ na udogodnienie działalności gospodarczej, inwitujemy do kooperacji - Wilwor Group Warszawa Al. Niepodległości 138 lok. 6

 

Czyszczenie metodą hydrościerania jest w pełni ekologiczne

adres: https://www.hydrowir.pl

tytuł: Czyszczenie metodą hydrościerania jest w pełni ekologiczne

opis: Firma HYDROWIR Robert Kaflik od wielu lat pomaga posiadaczom domów eliminować wszelkiego typu zanieczyszczenia z nawierzchni zleconego podmiotu. Technologia Hydrowir posiada patent w Urzędzie Patentowym RP. Naszą metodą można odzyskać zabytkową kolorystykę, nie naruszając konstrukcji podłoża. Stosujemy ją przy myciu starej cegły, usuwaniu graffiti w tym także przy sprzątaniu piaskowca. Normalna, ekologiczna droga do wyczyszczonej elewacji. Usuwamy grzyby, osady atmosferyczne, graffiti a także pozostałe wszelkie zanieczyszczenia, czyścimy także pomniki, ozdoby fasadowe w gzymsach, itp. Przeprowadzamy prace na rzecz przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych jak również kontrahentów indywidualnych.

 

Opieka nad osobami starszymi i chorymi

adres: https://www.centrumopieki24.eu

tytuł: Opieka nad osobami starszymi i chorymi

opis: MANUS Centrum opieki 24 - to firma zatrudniająca kadrę wysoko wykwalifikowanych z długoletnim stażem praktyków, opiekujących się seniorami jak również ludźmi chorymi oraz rekonwalescentami po pobycie w szpitalu. Dla starszych osób z różnorodnych powodów przebywających indywidualnie, jest to czasami wyjątkowa szansa dania im życzliwej opieki, wsparcia w powszednim życiu jak również poczucia bezpieczeństwa. Dla osób chorych, bez możliwości wykonania samodzielnie nabycia żywności bądź medykamentów, nasza firma proponuje wykonanie tychże dzialań razem z dostawą zamówionych medykamentów jak również artykułów spożywczych do domu pacjenta. Dodatkowo w ramach opieki świadczymy usługi pielęgniarskie a także rehabilitacyjne, również w domu pacjenta, dojazd do pacjenta ZA DARMO na terenie Lublina.

 

Dune Mielno - luksusowe apartamenty nad morzem

adres: http://dunebeachresort.com

tytuł: Dune Mielno - luksusowe apartamenty nad morzem

opis: Destination Mielno Sp.z.o.o jest operatorem Dune Beach Resort. Nasza firma zarządza około 60 luksusowymi apartamentami w resorcie. Łącznie w naszych apartamentach możemy zakwaterować ponad 150 osób. Nasze usługi obejmują również rezerwację stolików w restauracji, prywatne aranżacje na terenie apartamentów, usługi transportowe, rezerwację SPA&wellness oraz usługi osobistego trenera na terenie resortu.

Naprawa i regeneracja pomp wspomagania

adres: https://www.carsteering.pl

tytuł: Naprawa i regeneracja pomp wspomagania

opis: Przedsiębiorstwo Car Steering to profesjonaliści w regeneracji podzespołów a także części samochodowych. Podzespoły aut osobowych jak również dostawczych regenerujemy w ciągu 1 dnia. Firma posiada długoletnią praktykę oraz zatrudnia zespół profesjonalistów w regeneracji pomp wspomagania, maglownic oraz turbosprężarek i krzyżaków kolumny kierowniczej. Specjalistyczne narzędzia oraz oprzyrządowanie razem z fachową załogą Car Steering to gwarancja jakości. Współpracujemy także z innymi warsztatami samochodowymi z tej specjalności. Nasz warsztat umiejscowiony jest w warszawskiej dzielnicy Wola, dojazd bez problemów z każdej dzielnicy Warszawy i z sąsiednich miejscowości.

 

Długopisy reklamowe z banerem

adres: https://www.dlugopis.com.pl

tytuł: Długopisy reklamowe z banerem

opis: Przedsiębiorstwo SJ jest od wielu lat producentem długopisów reklamowych z nadrukiem. Jest to najczęściej wybierany gadżet reklamowy przez wielu kontrahentów. Proponujemy ogromny wybór symboli, typów a także materiałów. Nasza propozycja zawsze jest dostosowywana do specyficznych potrzeb spółek i spółek według życzenia kontrahenta. Przedsiębiorstwo „SJ" zatrudnia fachowych grafików, a własna wzorcownia pozwala nam na ekspresową realizację każdego zlecenia. Oprócz oferty wykonujemy również nietypowe projekty, mogą to być na przykład długopisy z klipami 3D, z banerem czy też długopisy z kryształkami Svarowskiego, jak również nadruki na zapalniczki, breloczki itp. Zapraszamy potencjalnych klientów do kontaktu z nami.

Leczenie chorób narządu wzroku u dorosłych

adres: https://www.okulistadzieciecywarszawa.pl

tytuł: Leczenie chorób narządu wzroku u dorosłych

opis: Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary zachęca głównie dzieci ale także dojrzałych pacjentów. Nasz zakład jest specjalistycznie przystosowany do diagnozowania a także uzdrawiania małych pacjentów, zatrudniamy doświadczonych lekarzy, również takich z dorobkiem naukowym, dysponujących współczesnym sprzętem. Dysponujemy gabinetem ultrasonograficznym oraz gabinetem ortoptycznym zaopatrzonymi w sprzęt najnowszych generacji, których bardzo precyzyjne rezultaty badań zapewniają szybką i dokładną diagnozę. Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary proponuje prócz diagnostyki i leczenia profesjonalny wybór szkieł okularowych we własnym salonie optycznym.

 

Rolety antywłamaniowe http://vertihor.com.pl

adres: http://vertihor.com.pl

tytuł: Rolety antywłamaniowe http://vertihor.com.pl

opis: Przedsiębiorstwo Verti-Hor poleca rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne sporządzone z trwałych materiałów. Wyrabiane przez naszą firmę zewnętrzne rolety antywłamaniowe aluminiowe intensyfikują bezpieczeństwo danego obiektu, budynku mieszkalnego względnie biura bądź pomieszczeń firmowych. Wyżej przytoczone produkty wykonujemy na unikatowe zamówienia, dając odbiorcom miłą, profesjonalną obsługę. Nadto oferujemy wewnętrzne rolety materiałowe, rolety rzymskie, rolety dzień - noc z obsługą ręczną ewentualnie elektroniczną. Co więcej proponujemy żaluzje aluminiowe oraz drewniane w bogatej palecie odcieni. Dla architektury użytkowej takiej jak biura, hotele, banki rekomendujemy estetyczne verticale, które pięknie wyglądają na dużych przeszklonych płaszczyznach. Firma Verti-Hor produkuje produkty tylko najwyższej klasy na które dajemy gwarancję oraz serwis gwarancyjny jak również pogwarancyjny oraz pomoc i porady naszych specjalistów.

 

Zaproszenia - Centrum-Dekoracyjne.pl

adres: http://centrum-dekoracyjne.pl

tytuł: Zaproszenia - Centrum-Dekoracyjne.pl

opis: Kartki okolicznościowe i zaproszenia na każdą okazje. Ręcznie robione prezentują się okazale. Na chrzest, komunie, wesele, ślub

Klimatyzatory Mitsubishi Electric Europe w TEKLIM Sp. j.

adres: http://www.mitsubishi-electric.teklim.com

tytuł: Klimatyzatory Mitsubishi Electric Europe w TEKLIM Sp. j.

opis: Przedsiębiorstwo TEKLIM Sp. j. to Autoryzowany Partner MITSUBISHI ELECTRIC, działający w branży HVAC od wielu lat. Sprzedajemy sprzęt klimatyzacyjny w kooperacji z Mitsubishi Electric Europe od 2015 roku. Zapewniamy konkurencyjne warunki kupna w ciągłej sprzedaży pełnej gamy najnowszych urządzeń klimatyzacyjnych przedsiębiorstwa Mitsubishi. Zatrudniamy renomowanych specjalistów, którzy zapewniają pomoc merytoryczną w zakresie klimatyzacji i wentylacji. Gwarantujemy całkowite wsparcie serwisowe a także części zamienne do sprzedawanych przez naszą firmę urządzeń. Zakupione urządzenia transportujemy pod adres klienta, możliwy również odbiór własny z naszego składu w Warszawie.

 

Porady - finansowanie zakupów samochodów

adres: http://www.automototechnika.pl

tytuł: Porady - finansowanie zakupów samochodów

opis: Pismo "Auto Moto Technika" jest miesięcznikiem tworzonym przez miłośników motoryzacji, profesjonalistów o dużych kwalifikacjach w tej dziedzinie. Zakładając owo pismo pragniemy by naszymi czytelnikami były nie tylko osoby związane z konotacją motoryzacyjną profesjonalnie bądź hobbyści ale także wielka masa kierowców. Zarazem pragniemy zaintrygować naszym pismem salony samochodowe oraz serwisy i ich obsadę kierowniczą. Poza tym zajmujemy się technologią, problemami z teorii konstrukcji oraz eksploatacji, w tym także problematyką prawną i ubezpieczeniową. Zamieszczamy rady odnoszące się do prawidłowej eksploatacji środków transportowych oraz eksponujemy wszelkie ciekawostki motoryzacyjne.

 

Serwis oraz naprawa klimatyzacji Total Serwis-Bus Trans

adres: http://www.naprawabusow.pl

tytuł: Serwis oraz naprawa klimatyzacji Total Serwis-Bus Trans

opis: Jeżeli jesteś użytkownikiem samochodu dostawczego i potrzebujesz naprawy to mamy dla Ciebie stosowną informację. W Warszawie przy ul. Statkowskiego 25 przedsiębiorstwo Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Mamy specjalistyczne narzędzia oraz urządzenia do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez wykwalifikowany zespół, którego umiejętności umożliwiają dokonanie każdego zamówienia. Serwisujemy i remontujemy auta jakichkolwiek producentów, w szczególności europejskich, takowych jak: Iveco, Volkswagen, Opel, Renault. Obsługujemy odbiorców instytucjonalnych, mających spore floty busów jak również klientów prywatnych. Zapewniamy kompetencje, szybką obsługę, monitorowany duży parking dla naszych klientów jak również konkurencyjne ceny. Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji.

 

Pomoc psychoterapeutyczna w Warszawie

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: Pomoc psychoterapeutyczna w Warszawie

opis: Problemy normalnego człowieka czasem stają się zbytnio przytłaczające, przerastające jego potencjał samodzielnego wyjścia z trudnej sytuacji. Wówczas pomocna dłoń psychoterapeuty okazuje się niezwykle cenna. Psychoterapia ISTDP - Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna - to nowy, skuteczny sposób wyjaśnienia kłopotów dla osób gotowych na skuteczną współpracę oraz ceniących własny czas. Chandra, przygnębienie, problemy ze snem, lęki, przepracowanie to moment w jakim winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Taka pomoc to praca nad rozszyfrowaniem zgłaszanych trudności w postaci ewidentnego rozwiązania źródła tej sytuacji. Pracownia Horyzonty jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim jak również angielskim. Pracownia znajduje się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

 

Green Fresh - owoce i warzywa w hurcie

adres: http://www.green-fresh.pl

tytuł: Green Fresh - owoce i warzywa w hurcie

opis: Internetowa firma Green Fresh to hurtownia owoców i warzyw. Od wielu lat obsługujemy własnym transportem teren stolicy i Mazowsza. Mamy w ofercie produkty krajowe jak również z poza granic polski. Wśród naszych ciągłych kontrahentów są stołówki, restauracje, hotele. Posiadamy stale świeże owoce i warzywa, przez co zasłużyliśmy na szacunek naszych kontrahentów. Zamówienia przyjmujemy mailowo, telefonicznie jak również z naszej firmowej strony www do północy przez sześć dni w tygodniu. Dostawa towaru o wartości ponad dwieście zł jest gratis. Jesteśmy skłonni na jakikolwiek rodzaj współpracy, a nasi klienci nie są zobligowani wiązać się z nami żadnymi umowami.

 

Wynajem kontenerów Asik ul. Kasztanowa 18

adres: http://www.asik.pl

tytuł: Wynajem kontenerów Asik ul. Kasztanowa 18

opis: Firma ASIK to firma z wieloletnią praktyką w branży przewozu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości oraz gabarytów zgodnie z wytycznymi i przepisami z obszaru obrony środowiska, oferuje swe usługi obszarze Warszawy jak również Mazowsza. Mamy należycie wykwalifikowaną kadrę pracowników, konieczny sprzęt oraz szybkość oraz sprawność wykonywanych zadań. Nasi klienci to małe firmy a także wielkie przedsiębiorstwa jak również osoby indywidualne, koszty a także sposób przeprowadzenia zlecenia mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady sezonowe (śnieg, liście), odpady remontowo-budowlane i wykończeniowe. Wynajmujemy kontenery oraz posiadamy worki typu Big-Bag w przypadku niewielkiej wielkości odpadów. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, jednakże jesteśmy skłonni na ciągłą, dłuższą współpracę.

 

Tani hostel Warszawa Praga

adres: http://www.hostelmaxim.pl

tytuł: Tani hostel Warszawa Praga

opis: Tani dobrze wyposażony hostel Maxim w centrum warszawskiej Pragi. Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy wycieczkowe, gwarantujemy niedrogi jak również sprawdzony wypoczynek. Hostel Maxim jest korzystnie skomunikowany z pozostałymi dzielnicami stolicy, autobus, metro, tramwaj, bardzo wygodny dojazd do śródmieścia, blisko kluby, kawiarnie, Centum Artystyczne Fabryka Trzciny oraz inne atrakcje. Dla grup 5-8 osób istnieje możliwość po wcześniejszej rezerwacji darmowego transportu naszych klientów do Lotniska Chopina ewentualnie dworców kolejowych Warszawa Centralna lub Wschodnia. Maxim zaprasza!

 

Ranking piw

adres: http://www.ranking-piw.warto-wiedziec.com.pl/

tytuł: Ranking piw

opis: Ranking piw umożliwia sprawdzenie, ktróre piwa są najwyżej oceniane. Dodanie włąsnej opinii oraz komentarza umożliwi wybór najlepszego i najsmaczniejszego napoju chmielowego. Serdeczenie zapraszamy do zapozniania się z artykułami.

Wywóz gruzu i gabarytów www.gruzik-warszawa.pl

adres: http://www.gruzik-warszawa.pl/

tytuł: Wywóz gruzu i gabarytów www.gruzik-warszawa.pl

opis: Nasza firma oferuje swoim kontrahentom usługi obejmujące wywóz a także utylizację śmieci, nieczystości trwałych, gabarytów, gruzu dodatkowo odpadów sporadycznych jak na przykład liście, zalegający śnieg ewentualnie ziemia. Obsługujemy obszar Warszawy oraz przyległe miejscowości ekspresowo i solidnie. Opróżniamy z odpadów garaże, piwnice, strychy dodatkowo jeżeli klient chce - kompletne budynki. Nasza firma prowadzi wynajem kontenerów gruzowo-śmieciowych także wywóz w workach typu BIG-BAG oraz dodatkowo wywóz odpadów busem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 7 dni w tygodniu, przyjmujemy każde zamówienia i gwarantujemy profesjonalne a także terminowe jego wykonanie.

 

Żaluzje fasadowe www.vertico.pl

adres: http://www.vertico.pl/

tytuł: Żaluzje fasadowe www.vertico.pl

opis: Stosowanie zewnętrznych rolet antywłamaniowych zapewnia poczucie spokoju a także intymności oraz zabezpiecza lokale przed intruzami. Producent - firma Vertico proponuje najnowsze typy obsługiwane z wykorzystaniem bezprzewodowego pilota. Oprócz tego firma Vertico Warszawa poleca markizy tarasowe, moskitiery, plisy oraz rolety materiałowe i żaluzje fasadowe. Wyżej wymienione wyroby wykonujemy na indywidualne zamówienia, zapewniając klientom miłą, fachową obsługę. Przekazane nam zlecenia wykonują wysokiej klasy zawodowcy zaś stosowanie materiałów najlepszej jakości sprawia, że po wielu latach nasze produkty zachowują walory estetyczne i użytkowe. Znakomitą jakość produkcji oraz znajomość najnowszych technik potwierdza otrzymany przez naszą firmę dyplom EXPERT SOMFY

 

Producent Ro-Ma produkcja pił taśmowych

adres: http://www.ro-ma.pl

tytuł: Producent Ro-Ma produkcja pił taśmowych

opis: Odpowiadając na zainteresowanie rynku spółka Ro-Ma działajaca w branży narzędzi skrawających, od czterdziestu lat kreuje jak również racjonalizuje swe wyroby. Stosujemy dostępne, najnowsze technologie oraz zatrudniamy doskonałych profesjonalistów. Firma Ro-Ma oferuje okazały asortyment pił do drzewa, piły do papieru, pianki poliuretanowej oraz do tkanin. Produkujemy również dla przemysłu spożywczego oraz piły do metali. Rekomendujemy także ściernice do ostrzenia pił taśmowych i trakowych

 

CentrumMedica

adres: http://www.centrummedica.pl

tytuł: CentrumMedica

opis: Rozbudowany serwis traktujący o zdrowiu. Wszystko pisane oczami pacjentów i lekarzy specjalistów. Artykuły, słowniki, wizytówki lekarzy, opinie o ich pracy i kompetencjach.

ASTON Programy szkolenia na żurawie

adres: http://www.kursy-aston.pl

tytuł: ASTON Programy szkolenia na żurawie

opis: Firma Szkoleniowo Usługowa Mariusz Jabłoński organizuje kursy dokształcające pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta kierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem propan-butan. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi pił mechanicznych, kos spalinowych, HDS'a a także na prawo jazdy.

 

Bus Taxi Warszawa – wycieczki tematyczne z przewodnikiem

adres: http://www.bustaxiwarszawa.pl

tytuł: Bus Taxi Warszawa – wycieczki tematyczne z przewodnikiem

opis: Nasza firma Bus Taxi przez 7 dni w tygodniu proponuje profesjonalną obsługę przewozu dowolnej ilości osób. Licencjonowani kierowcy zapewnią Państwu bezpieczny i komfortowy kompleksowy transport na terenie Warszawy i całej Polski. Świadczymy transport ze wszystkich hoteli, hosteli, lotnisk Chopina tudzież Modlina a także dworców kolejowych. Obsługujemy także imprezy specjalne - chrzciny, komunie, wieczory kawalerskie, śluby i wesela. Ponadto proponujemy wycieczki po Warszawie z przewodnikiem (polski, angielski, włoski) oraz wycieczki do innych miast na terenie całej Polski. Organizujemy wycieczki tematyczne - Chopin - śladami kompozytora, Judaica Warszawa, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego itp. Jednym słowem - proponujemy kompleksowy wygodny transport jak również atrakcyjne stawki za usługę, możliwość płatności w USD, euro, płatność kartą Master Card, Visa, American Express, mamy kasy fiskalne.

 

Strony internetowe

adres: http://mediariver.pl

tytuł: Strony internetowe

opis: Strony internetowe, które tworzymy są wysokiej jakości. Klienci mogą także liczyć na atrakcyjne ceny. Przykładamy dużą wagę do jakości kodu naszych stron internetowych, dlatego mamy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi swoim znajomym.

sejf na zamówienie

adres: http://exquisite.ht-int.com

tytuł: sejf na zamówienie

opis: By podołać wymogom każdego konsumenta kupującego sejf trzeba zyskać niesamowicie sporo praktyk. Interes Exquisite ma długie doświadczenia w konstruowaniu umocnień, obróbce materiału i składaniu sejfów, dlatego każde zlecenie jakie spełnia jest zrobione z pełną starannościa. Zobacz na witrynie internetowej które sejfy na zlecenie umiemy zmontować dla Twojego przedsiębiorstwa.

Depozytory Kluczy

adres: http://hartmann-security.pl

tytuł: Depozytory Kluczy

opis: Ochrona miejsc, sprzętów i informacji. W jej ofercie wykryjemy nie tylko skarbce i depozytory na klucze, lecz również kompleksy dozoru elektronicznego, specjalne bramy do serwerowni, sejfy zawodowe w tym sejfy do auta i sejfy na organizmy. Zobacz schematy systemów stan bezpieczeństwa i sprawdź szczegóły na naszej witrynie.

Nazwisko Jastrzębski portal internetowy

adres: http://www.jastrzebski-jastrzebscy.pl

tytuł: Nazwisko Jastrzębski portal internetowy

opis: Strona >Jastrzębscy w Polsce< jest prywatnym serwisem mającym budowanie wiedzy o rodzinach z takowym nazwiskiem. Mamy wiarę, że przyczyni się to do objaśnienia genezy nazwiska Jastrzębski. Jest to nazwisko szlacheckie odprzymiotnikowe, powstałe niechybnie od nazw osady, przypuszczalnie nazw folwarków ewentualnie wsi. Wszystkim, którzy pomogą wzbogacić dzieje rodu Jastrzębskich, awansem serdecznie dziękujemy.

SEMO SP. Z O.O. Warszawa

adres: http://www.semopolska.pl

tytuł: SEMO SP. Z O.O. Warszawa

opis: Spółka SEMO zatrudnia jedynie doświadczonych specjalistów, którzy z sukcesem wypracowali sporo zleceń wykończeniowo-budowlanych. Nasza firma działa od 1995 roku na terytorium naszego kraju jak również poza granicami. Oferujemy profesjonalne porady i wsparcie przy wyborze materiałów oraz różne konsultacje przy aranżacji wnętrza. Posiadamy w ofercie wiele typów ścian, sufitów oraz podłóg z wykorzystaniem najświeższych technologii. Profesjonalna obsada a także nowoczesne technologie pozwalają naszej firmie rzetelne jak również kompetentne wykonywanie kontraktów, na jakie udzielamy gwarancje na czas od 12 do 36 miesięcy.

 

Hiab - żurawie budowlane żurawie przemysłowe

adres: http://www.hiab.info.pl/

tytuł: Hiab - żurawie budowlane żurawie przemysłowe

opis: W standardowych rozwiązaniach wysięgnik miał budowę segmentową oraz była konieczność ciężkiego oraz żmudnego montowania w miejscu prac. Kable ciśnieniowe przebiegające w odległości mniejszej niż pół metra od kierowcy są umieszczane w dodatkowej siatce, która w razie naruszenia powoduje rozproszenie strumienia cieczy. Już od przeszło 50 lat Hiab pokazuje swymi odkryciami technicznymi nowatorskie obszary w mechanice magazynowej. HDS składa się z wciągarek i wyciągarek oraz wychylnego wysięgnika umieszczonego na rotacyjnym pomoście, co gwarantuje wciąganie oraz opuszczanie ciężaru, jego przemieszczanie poprzez rotację pomostu oraz zmianę wysięgu. Żurawie są skonstruowane do trudnych zadań, obrotowe do 360 stopni, zrobione z części wysokiej jakości i proste w obsługiwaniu.

www.psychologsport.pl psycholog sportu Aleksandra Adamiec

adres: http://www.psychologsport.pl

tytuł: www.psychologsport.pl psycholog sportu Aleksandra Adamiec

opis: Masz problemy z koncentracją, potrzebne jest wsparcie psychologa. Nie obawiaj się skorzystać z pomocy, takie problemy to w dzisiejszych czasach częsty przypadek, a jeśli zwlekasz to działasz na swoją niekorzyść. Aleksandra Adamiec - psycholog sportu od lat prowadzi z sukcesami konsultacje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych. Naturalnie w sporcie jak i w pozostałych sferach życia, abstrahując od techniki przydatna jest umiejętność osiągnięcia sukcesu. Trening psychiczny jest potrzebny w różnych profesjach, okolicznościach i problemach prywatnych.

 

Omega-Accounting usługi księgowe

adres: http://www.omega-accounting

tytuł: Omega-Accounting usługi księgowe

opis: Przedsiębiorstwo Omega Accounting jest licencjonowanym biurem rachunkowym. Naszą działalność w branży usług księgowych prowadzimy na warszawskim rynku. Stworzymy dla Twej firmy indywidualną ofertę, dopasowaną do potrzeb w zakresie księgowości przedsiębiorstw i weryfikacji aktywów funduszy. Firma Omega Accounting gwarantuje Tobie fachowość pracowników, brak problemów i bezpieczeństwo. Cechuje naszą firmę odpowiednio dobrana forma świadczonych prac a także dogodna cena. Gwarantujemy bardzo dobrą równowagę {pomiędzy jakością pracy oraz wydatkami.

 

http://automyjniaspa.pl

adres: http://automyjniaspa.pl

tytuł: http://automyjniaspa.pl

opis: Załogę Auto myjni SPA stanowi profesjonalnie przeszkolony personel, który doprowadzi Twój samochód do perfekcji. Nasza myjnia zlokalizowana jest przy ulicy Siewnej w Krakowie, na osiedlu Górka Narodowa (6 kilometrów na północ od rynku). Myjemy samochody również u klienta. Myjnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w sobotę od 9:00 do ostatniego klienta. Serdecznie zapraszamy.

http://minecraft.creeper

adres: http://minecraft.creeper

tytuł: http://minecraft.creeper

opis: 1111111111111111111111

http://castello-wolbrom.pl

adres: http://castello-wolbrom.pl

tytuł: http://castello-wolbrom.pl

opis: Castello to dom weselny zlokalizowany w niewielkiej odległości od Krakowa, w malowniczej miejscowości Wolbrom, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Sala dla gości mieści ponad 250 osób. Wiemy, iż dzień ślubu to jedna z najważniejszych chwil dla Państwa, wiemy, że pragną Państwo, aby był wyjątkowy, niepowtarzalny i piękny. Gwarantujemy chwile, które zapamiętacie na całe życie. Utrwalenie chwili to smak, zapach i piękno miejsca. Przygotowaliśmy trzy rodzaje menu weselnego, spośród których to Państwo wybierają to, które w najwyższym stopniu odpowiada Waszym oczekiwaniom. Nasze sale weselne mają możliwość łatwej adaptacji: wielkość i ustawienia stołów dostosujemy do ilości osób. Proponujemy różne układy stołów: biesiadny, bankietowy, jodełkowy, stoły okrągłe.

http://planetarium-jupiter.pl

adres: http://planetarium-jupiter.pl

tytuł: http://planetarium-jupiter.pl

opis: Planetarium Jupiter oferuje niezwykłe pokazy z dziedziny astronomii, które odbywają się w przenośnej, kulistej kopule planetarium. Jest to nowoczesna, interesująca forma poznawania wszechświata i zdobywania wiedzy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedszkoli i szkół jak i centrów handlowych oraz wszystkich grup chcących w ciekawy sposób zapoznać się z podstawami astronomii lub po prostu dobrze się bawić oglądając kosmos z zupełnie nowej perspektywy.

http://ksr.net.pl

adres: http://ksr.net.pl

tytuł: http://ksr.net.pl

opis: Krakowska Szkoła Restauratorów oferuje szkolenia oraz warsztaty gastronomiczne na terenie całej Polski. W szerokiej ofercie kursy barmańskie, kelnerskie, baristyczne, sommelierskie, flair, jak również savoir vivre, oraz warsztaty baristyczne, carving, dekoracja stołu, sommelierskie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować kursy najwyższej jakości zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Od niedawna zajmujemy się pomocą w otwieraniu i urządzaniu obiektów gastronomicznych od podstaw. Wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz Europejskim Funduszem Społecznym zapraszamy na dofinansowane szkolenia dla kadry menedżerskiej.

http://english-talk.pl

adres: http://english-talk.pl

tytuł: http://english-talk.pl

opis: English Talk to nietypowa szkoła języka angielskiego, która stawia na profesjonalizm, skuteczność, oszczędność czasu i wygodę uczniów. Firma specjalizuje się w udzielaniu lekcji poprzez popularny, darmowy i łatwy w instalacji komunikator Skype. Ta innowacyjna metoda nauczania pozwala na zmaksymalizowanie skuteczności nauki i jej efektów, a zarazem dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia i ustaleniu dogodnych terminów zajęć. Lekcje poprzez Internet pozwalają otworzyć się przed lektorem, zapomnieć o barierach językowych i skupić się na rozwoju umiejętności mówienia w języku angielskim. Nauczyciele English Talk posiadają doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, a przede wszystkim wyróżniają się pasją i kreatywnością dbając o to by lekcje były ciekawe i efektywne. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty.

http://www.mysuweren.pl/

adres: http://www.mysuweren.pl/

tytuł: http://www.mysuweren.pl/

opis: My Suweren to ponad piętnastoletni przegląd polskiej sceny politycznej. Pod nazwą My Suweren kryją się długoletnie obserwacje, wnioski i refleksje pozwalające układać wyobrażenie lepszego kraju. Służymy radą, rzucamy pomysłowe poglądy na kwestie dotyczące władzy. Postrzegamy alternatywnie, czerpiemy z doświadczeń własnych i z historii. Jeżeli tak jak nas, dręczy cię sytuacja polityczna naszego kraju zachęcamy do oswojenia się z naszymi przemyśleniami.

 

http://www.curtis2.fora.pl

adres: http://www.curtis2.fora.pl

tytuł: http://www.curtis2.fora.pl

opis: www.curtis2.fora.pl

http://www.kolarz.fora

adres: http://www.kolarz.fora

tytuł: http://www.kolarz.fora

opis: www.kolarz.fora.pl

http://www.kolarz.fora.pl

adres: http://www.kolarz.fora.pl

tytuł: http://www.kolarz.fora.pl

opis: strona kolarska

http://www.estheme.pl

adres: http://www.estheme.pl

tytuł: http://www.estheme.pl

opis: Klinika Urody Estheme to miejsce gdzie oferowane są autorskie zabiegi kosmetyczne oraz biomedyczna pomoc przy trudnych schorzeniach takich jak trądzik różowaty, czy nerwica naczyniowa. Ponadto oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie oraz koloryzacje. Każdego dnia w Klinice przyjmuje trycholog, który wykonuje badanie włosów, leczy wypadanie włosów, łysienie plackowate i inne problemy związane z patologią skóry głowy. Zapraszamy również na relaksacyjny i rehabilitacyjny masaż wykonywany przez naszego fizjoterapeutę.

http://esteticon.pl

adres: http://esteticon.pl

tytuł: http://esteticon.pl

opis: Gabinet dermatologiczny Esteticon w Szczecinie zdobył sobie szacunek a także sympatię setek mieszkanek Szczecina oraz okolic. Biorąc pod uwagę fakt, iż wiele naszych klientek spoza Szczecina przymuszona jest do przebywania długiej drogi ze swych miejscowości do naszego gabinetu, postanowiliśmy otworzyć siostrzany gabinet także w Świnoujściu! Dzięki temu możesz skorzystać z tak samo wysokiej jakości obsługi oraz z takich samych usług co w szczecińskim gabinecie ale nie musisz już pokonywać tak dalekiej drogi. Serdecznie zapraszamy.

http://extra-clean.pl

adres: http://extra-clean.pl

tytuł: http://extra-clean.pl

opis: Przedsiębiorstwo sprzątające Extra-Clean ze Szczecina oferuje swe kompleksowe usługi w zakresie utrzymywania czystości mieszkań, biur oraz obszarów otwartych. Najnowocześniejszy sprzęt czyszczący a także wspaniale wyszkolona ekipa ekspresowo i efektywnie uporają się z jakimkolwiek, nawet największym nieporządkiem na dowolnej powierzchni. Praktyka a także precyzja w przeprowadzaniu zadań to atuty, jakie gwarantują przedsiębiorstwu Extra-Clean zaufanie i respekt stałych klientów. Będzie nam ogromnie miło kiedy zechcesz zapoznać się z naszą ofertą zamieszczoną na podanej witrynie internetowej.

http://www.marchlewski.com.pl

adres: http://www.marchlewski.com.pl

tytuł: http://www.marchlewski.com.pl

opis: Witryna internetowa to wizytówka przedsiębiorstwa. Z tego powodu warto zadbać o jej atrakcyjność i profesjonalność. Studio graficzne Arsen Marchlewski zatrudnia doświadczonych grafików oraz programistów, którzy pomogą Ci zatroszczyć się o internetowy wizerunek firmy. Nasze projekty są nie jedynie interesujące graficznie, ale także funkcjonalne pod względem optymalizacji treści strony i pozycjonowania. Troszczymy się o zadowolenie naszych kontrahentów, z tego powodu każdy etap naszej pracy omawiamy z klientem. Przygotowujemy strony wizytówkowe, firmowe, okolicznościowe, a także strony w systemie CMS. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

http://www.projektowaniestron.eu

adres: http://www.projektowaniestron.eu

tytuł: http://www.projektowaniestron.eu

opis: Od lat funkcjonujemy w branży reklamy. Tworzymy strony www, serwisy firmowe, portale internetowe, kreujemy wizerunek klienta w sieci. Dbamy o dobre imię klientów i napędzamy ich rozwój w internecie. Projektując, z doświadczeniem i dużym rozmachem, nowoczesne i przejrzyste serwisy internetowe wzmacniamy pozycję naszych klientów na rynku. Ułatwiamy prowadzenie strony z pomocą autorskiego systemu WebCMS dającego swobodę zmian zawartości nowego serwisu internetowego. Tworzymy proste oraz zaawansowane sklepy internetowe, pomagamy naszym klientom pozyskiwać nowych odbiorców.

 

http://www.pensjonatlorien.pl

adres: http://www.pensjonatlorien.pl

tytuł: http://www.pensjonatlorien.pl

opis: Wyjątkowy, ekskluzywny pensjonat w centrum Szczawna-Zdroju, spokojnego, malowniczego uzdrowiska. Pensjonat Lorien to nieprzeciętna jakość, dogodne warunki, fachowa obsługa w atrakcyjnej cenie. Gruntownie odnowione pomieszczenia, szereg ciekawych atrakcji i niezapomnianych widoków, to tylko drobna część licznych zalet naszego pensjonatu. Ogromne doświadczenie i pełen profesjonalizm doświadczenie sprawiają, że u nas poczujesz się jak w domu, wypoczywaj z klasą

 

http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

adres: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

tytuł: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

opis: Profesjonalna firma zajmująca się pielęgnacją grobów. Działamy w branży usług sprzątania grobów już od dziesięciu lat. Naszą specjalnością jest pielęgnacja pomników nagrobnych wykonanych z każdego rodzaju kamienia. Nasza działalność obejmuje wiele warszawskich cmentarzy. Ponadto świadczymy również kompleksowe usługi kamieniarskie. Myślimy o osobach zapracowanych które nie są w stanie poświęcić wiele czasu na porządkowanie grobów.

 

http://mm-meblebiurowe.pl/

adres: http://mm-meblebiurowe.pl/

tytuł: http://mm-meblebiurowe.pl/

opis: Szeroki asortyment mebli biurowych w ofercje PHU „MM” Meble Biurowe Warszawa. Proponujemy stoły, szafy, regały, fotele i krzesła obrotowe oraz biurka i stoliki komputerowe itp. Posiadamy w ofercie meble własnej produkcji a także Jarocińskiej Fabryki Mebli, MDD, Mikomax. Meble są trwałe, estetyczne, praktyczne w szerokiej gamie kolorów. Korzystając z proponowanych mebli można zaaranżować nowoczesne biuro, sale konferencyjne itd. Bezpłatny pomiar oraz pomoc w aranżacji. Na zamówienie wykonujemy meble według projektu klienta. Zapewniamy również transport i montaż.

 

http://thecompany.pl

adres: http://thecompany.pl

tytuł: http://thecompany.pl

opis: Gry z komputera Commodore Amiga dla Windows bez emulatora. Wejdź, ściągnij grę i ciesz się z powrotu do lat swojego dzieciństwa, gdzie Amiga królowała, a Ty z wypiekami na twarzy grałeś w takie gry jak: Superfrog, Prince of Persia, P.P. Hammer, Cannon Fodder, Mortal Kombat, Moonstone: A Hard Days Knight i wiele, wiele innych.

http://www.edito.pl

adres: http://www.edito.pl

tytuł: http://www.edito.pl

opis: Zarządzanie treścią jest jednym z podstawowych zadań systemów CMS, służących do tworzenia serwisów internetowych oraz jego późniejszej aktualizacji i rozbudowy. System Edito CMS, wyróżnia się niezwykle szerokim wachlarzem możliwości, które mogą zostać doskonale dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Wśród nich obecna jest platforma Seo CMS, pozwalająca na tworzenie serwisów www w pełni zintegrowanych z wyszukiwarkami internetowymi. Pod względem tworzenia serwisu, platforma charakteryzuje się optymalną strukturą witryny, szybkością ładowania, przejrzystym i krótkim kodem strony, czy także łatwością integracji serwisu z narzędziami wewnętrznymi, które wspierają proces jego optymalizacji. Natomiast w zakresie działań SEO, Edito oferuje np. obsługę wielu domen, możliwość indeksowania wyników wyszukiwarki Edito CMS, czy generowanie unikalnych tytułów dla wszystkich podstron wybranego serwisu. Z drugiej strony, system posiada moduł Video CMS, a więc platformę pozwalającą na tworzenie bądź rozbudowę serwisu w zakresie publikowania treści wideo. Dzięki temu możliwe staje się umieszczenie danego filmu na dowolnej stronie www, w dowolnym formacie (m.in. flv, mpg, mpeg, 3pg, asf, avi). Wymiernymi korzyściami z zastosowania tego modułu jest m.in. prowadzenie konferencji „na żywo”, czy wirtualne spotkania pracowników komunikujących się poprzez video-konferencje.

http://www.flagi-windery.pl

adres: http://www.flagi-windery.pl

tytuł: http://www.flagi-windery.pl

opis: Proponujemy flagi promocyjne na masztach przenośnych czyli bowflagi. W katalogu usług dostępne są dwa zasadnicze rodzaje winderów, FULL oraz HALF. W wersji FULL trzy różne typy, natomiast w wersji HALF dwa typy. Do każdego windera można zakupić wymienną podstawkę, torbę transportową oraz pokrowiec na betonowe obciążniki. Windery można przenosić z miejsca na miejsce, są proste w montażu, przyciągają wzrok ewentualnych nabywców. Nowoczesna technologia druku termotransferowego, dowolna grafika oraz wysoka trwałość materiałów gwarantują sto % jakość naszego produktu na wiele lat. Skuteczna reklama wizualna - flagi reklamowe oraz windery - to nasza oferta specjalnie dla Ciebie. Wykonujemy zlecenia hurtowe a także pojedyncze, już od jednej sztuki!

 

http://radiopitus.pl

adres: http://radiopitus.pl

tytuł: http://radiopitus.pl

opis: RADIOPITUS

http://www.noclegimodlin.pl

adres: http://www.noclegimodlin.pl

tytuł: http://www.noclegimodlin.pl

opis: Noclegi - Modlin, Pensjonat u Alexa w odległości 19 km od lotniska. Pensjonat zlokalizowany jest w lasach w pobliżu trasy E7, w odległości 19 km od terminala Modlin. Goście pensjonatu mogą skorzystać z sauny, basenu, kortów tenisowych itp. Dysponujemy także stylową restauracją, specjalizującą się w kuchni polskiej. Mała odległość od lotniska pozwala na szybki dojazd do terminala. Naszym gościom oferujemy wygodny nocleg ze śniadaniem, oraz bezpłatny transport na lotnisko.

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl

adres: http://www.kurs-hds-wozki.pl

tytuł: http://www.kurs-hds-wozki.pl

opis: Almat Ośrodek Kształcenia to firma działająca na rynku szkoleniowym od roku 1997. Firma prowadzi szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi. Wydawane przez Almat uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na podesty ruchome, HDS'y, wciągarki, ładowarki teleskopowe i suwnice a także kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

 

http://www.sdgsystem.pl

adres: http://www.sdgsystem.pl

tytuł: http://www.sdgsystem.pl

opis: Profesjonalną organizację i realizację Walnych Zgromadzeń poleca firma SDG. Posiadamy elektroniczne, bezprzewodowe urządzenia do zliczania głosów pozwalające na prowadzenie głosowań w czasie rzeczywistym. Oprócz tego oferujemy obsługę notarialną i prawną. Na życzenie klienta realizujemy transmisje internetowe oraz rejestrujemy audio i wideo. Organizujemy też interaktywne konferencje, szkolenia oraz eventy. Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny pozwalają nam na rzetelne oraz bezproblemowe wykonanie każdego zlecenia.

 

http://www.projektowanie-ogrodow-warszawa.com.pl

adres: http://www.projektowanie-ogrodow-warszawa.com.pl

tytuł: http://www.projektowanie-ogrodow-warszawa.com.pl

opis: Nasza nowoczesna pracownia nastawiona jest na projekty funkcjonalne i nietuzinkowe. Ogród jest przedłużeniem domu, aby jego charakter odzwierciedlał Państwa styl życia i osobowość, wsłuchujemy się z uwagą w Państwa potrzeby i upodobania, aby ogród spełniał wszelkie stawiane mu oczekiwania. Sporządzamy projekty terenów zieleni dla indywidualnych klientów oraz instytucji publicznych m.in.: ogrody przy rezydencjach, domkach jednorodzinnych, projekty tarasów, balkonów, zieleni we wnętrzach, ogrody zimowe jak i większe przestrzenie zieleni; projekty terenów przy firmach i instytucjach publicznych.Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z jednakową starannością. Kompleksowe opracowania projektowe z zakresu architektury krajobrazu. Projektujemy, realizujemy i pielęgnujemy: - ogrody przydomowe, - ogrody przy rezydencjach, - ogrody miejskie i publiczne, - aranżacje zieleni na tarasach, balkonach, - zieleń we wnętrzach, - tereny przy firmach i instytucjach,zieleń osiedlową, - parki i skwery,tereny sportowe, - place zabaw, - projekty małej architektury (m.in. pergole, altany, tarasy, zbiorniki wodne) - instalacje artystyczne, - wizualizacje komputerowe projektu 3D, Ponadto w ofercie:profesjonalne konsultacje i doradztwo w sprawie terenów zieleni i małej architektury,przekształcenia istniejących projektów,inwentaryzacja stanu roślinności,nadzór autorski nad realizacją projektu. Nowoczesna pracownia architektury krajobrazu oferuje projektowanie ogrodów Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, profesjonalne projekty ogrodów, aranżacje wnętrz.

http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

adres: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

tytuł: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

opis: Działająca od 2000 roku firma IMPA DYSTRYBUCJA posiada autoryzację polskiego producenta farb - firmy OLIVA i czołowego skandynawskiego producenta farb dla przemysłu -firmy TEKNOS. W naszej ofercie szeroki wybór farb do zabezpieczeń antykorozyjnych, przeciwpożarowych oraz farb dekoracyjnych do wnętrz. Poza tym jednocześnie oferujemy doradztwo techniczne, serwis oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. IMPA DYSTRYBUCJA prowadzi też szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Prowadzimy współpracę z profesjonalnymi firmami.

 

http://www.astherm.pl

adres: http://www.astherm.pl

tytuł: http://www.astherm.pl

opis: Nasza firma funkcjonująca w Górze Kalwarii oferuje kabiny lakiernicze i lakierniczo-suszące dla przemysłu metalowego i meblowego oraz motoryzacyjnego. Kabiny lakierniczo-suszące to zamknięte pomieszczenia, o wielkości dopasowanej do wymiarów malowanego detalu. Kabiny lakiernicze naszej firmy projektowane są w ten sposób, by były jak najbardziej wszechstronne. Najważniejszym zadaniem firmy ASTHERM jest zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych produktów oraz usług. Firma ASTHERM Sp. z o.o. nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma od października 2008 r.

 

http://www.autyzm-sklep.pl

adres: http://www.autyzm-sklep.pl

tytuł: http://www.autyzm-sklep.pl

opis: Autyzm może być leczony behawioralnie oraz farmakologicznie, niestety, jest niewyleczalny. Nasz sklep oferuje klientom obszerny wybór produktów, pomagających w terapii dziecka w otoczeniu domowym. Sprzedawane w sklepie produkty są dobrane specjalnie dla osób z autyzmem. Dzieci z autyzmem większość czasu spędzają w domu, więc każda godzina terapii domowej pozwoli nam poznać jego problemy oraz pomoże je rozwiązywać. W razie wątpliwości porada u specjalisty. Pomoże wybrać produkty najlepiej nadające się dla Waszego dziecka.

 

Pólkaseta ADAGIO - konstrukcja z najnowszej kolekcji Markizy

adres: http://www.markizy.eu

tytuł: Pólkaseta ADAGIO - konstrukcja z najnowszej kolekcji Markizy

opis: Firma ARTIMA oferuje najnowsze modele markiz balkonowych. Markizy wykonane są z elementów produkowanych we Włoszech. Markizy oprócz osłony przed słońcem chronią przed deszczem i wiatrem, a oprócz tego są doskonałym nośnikiem reklamowym dla restauracji, sklepów i innych firm. Rozróżniamy markizy w zależności od funkcji: balkonowe, tarasowe oraz koszowe. Konstrukcje markiz wykonywane są z profili aluminiowych, pokrywanych tkaninami impregnowanymi lub folią PCV.

 

http://www.kasetony.eu

adres: http://www.kasetony.eu

tytuł: http://www.kasetony.eu

opis: Podświetlone kasetony są najczęściej stosowaną formą reklamy zewnętrznej. Działająca na rynku od 1993 roku firma ARTIMA, oferuje kasetony dwustronne oraz jednostronne wykonane z profili aluminiowych różnych grubości. Zlecone prace realizujemy kompleksowo od projektu do montażu. Prowadzimy działalność usługową na terenie całego kraju. Profesjonalizm, krótkie terminy pełna dyspozycyjność to atuty naszej firmy.

 

http://www.tkfarby.pl

adres: http://www.tkfarby.pl

tytuł: http://www.tkfarby.pl

opis: W ofercie naszej firmy produkty wiodących producentów branży malarskiej oraz akcesoriów malarskich. Posiadamy pełny asortyment farb. Barwimy według wzorników kolorów RAL, NCS (komputerowo). Gwarantujemy profesjonalną obsługę klientów, w tym doradztwo techniczne i technologiczne. Firma TK Farby prowadzi sprzedaż klientom indywidualnym oraz profesjonalnym firmom. Zapraszamy na strony firmy handlowej TK Farby.

 

Artima

adres: http://www.artima.com.pl

tytuł: Artima

opis: ARTIMA Warszawa oferuje świetlne kasetony oraz najnowsze modele markiz tarasowych i balkonowych. Osłaniające przed słońcem markizy koszowe są jednocześnie bardzo dobrym miejscem reklam dla firm, restauracji i sklepów. Oprócz tego markizy niezależnie od typu chronią przed deszczem i wiatrem. Markizy konstruowane są z włoskich profili aluminiowych. Warszawska firma ARTIMA oferuje również kasetony świetlne dwustronne oraz jednostronne, permanentnie promujące produkt lub firmę, ponieważ są widoczne tak w dzień jak i w nocy.

 

http://www.o2wojnie.cba.pl

adres: http://www.o2wojnie.cba.pl

tytuł: http://www.o2wojnie.cba.pl

opis: Druga wojna światowa wywarła wpływ na niemal każdy zakątek naszej planety. W latach 1939-1945 około pięćdziesięciu milionów ludzi straciło życie, a niewielu spośród tych, którzy przeżyli nie odczuło konsekwencji tego największego konfliktu zbrojnego w dotychczasowych dziejach ludzkości. Działania wojenne toczyły się na lądzie, w powietrzu i wodzie i na ogół przy zastosowaniu broni wynalezionych w czasie I wojny światowej, która miała położyć kres wszelkim wojnom, a doprowadziła do wybuchu kolejnej oraz gwałtownego rozwoju wszystkich typów uzbrojenia. Pozwoliło to stronom konfliktu stosować znacznie skuteczniejsze i śmiercionośne środki rażenia. Od początku do końca w działania wojenne zaangażowane były jedynie Niemcy oraz Wlk. Brytania i kraje wchodzące w skład imperium. Stany Zjednoczone i Japonia znajdowały się w stanie wojny od grudnia 1941 do sierpnia 1945 (Od 1 września 1939 do maja 1945 bez przerwy w działaniach uczestniczyła także Polska, początkowo stawiając czoło agresji niemieckiej, a następnie walcząc w Europie Zach., na Atlantyku i w Afryce Płn. oraz w Europie Wsch. i Środkowej. Sytuacja w czasie wojny zmieniała się tak często a stosunki pomiędzy walczącymi krajami były tak złożone, że nie sposób byłoby je pokrótce przedstawić. Możliwe jest znalezienie jednego wspólnego mianownika działań zbrojnych prowadzonych w tym okresie. Była nim mianowicie broń jakiej, z lepszym lub gorszym skutkiem używali walczący. Istniały oczywiście różnice w zastosowaniu rozwiązań technicznych: niemiecki czołg Panzerkampfwagen V Panther, amerykański Sherman M4, radziecki T-34 i radziecki Cromwell były całkowicie odmiennymi maszynami. Mimo to wszystkie były uzbrojonymi w działa opancerzonymi pojazdami na gąsienicach. Różnice występowały także w dziedzinie broni ręcznej, w jaką wyposażeni byli żołnierze różnych armii, ale wszystkie one były urządzeniami pozwalającymi miotać pociski z dużą prędkością. Można by powiedzieć, że karabin to karabin, bomba to bomba, samolot to samolot itd. Byłoby to jednak nadmiernym uproszczeniem, gdyż wygrana w wojnie zależy w tej samej mierze od posiadanego uzbrojenia, co stosującego go wojska i talentów dowódczych kierujących jego użyciem generałów. Nie można więc wrzucić wszystkich typów broni do jednego worka, jeśli chce się zrozumieć, dlaczego II wojna światowa miała taki a nie inny przebieg.

http://zaproszenia-sorrento.pl

adres: http://zaproszenia-sorrento.pl

tytuł: http://zaproszenia-sorrento.pl

opis: Zaproszenia ślubne, na Komunię, Chrzest, okolicznościowe Pracownia plastyczna Sorrento oferuje niespotykane wzory zaproszeń ślubnych i okolicznościowych /na Chrzest, Komunię św., Rocznicę ślubu, Roczek itp./ Projektujemy również Zawiadomienia i Podziękowania. Nasze niebanalne produkty, a w szczególności zaproszenia ślubne są tworzone z myślą o wyjątkowych okazjach, dlatego pracujemy wyłącznie na naszych autorskich projektach.

http://www.Piłka-Nożna-News.org

adres: http://www.Piłka-Nożna-News.org

tytuł: http://www.Piłka-Nożna-News.org

opis: Piłka Nożna

http://www.mwblawyers.pl

adres: http://www.mwblawyers.pl

tytuł: http://www.mwblawyers.pl

opis: Każdy z nas korzystał kiedyś z porady adwokata. Kupując np. dom musimy skorzystać z pomocy adwokata. Kancelaria Radców Prawnych HOSSA zatrudnia takich właśnie prawników. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na osobisty, bezpośredni kontakt z Klientem. Kancelaria zapewnia udzielenie optymalnej obsługi prawnej Klientów.

 

http://www.gielda-cbradio.pl

adres: http://www.gielda-cbradio.pl

tytuł: http://www.gielda-cbradio.pl

opis: Serwis ogłoszeń regionalnych.Stale powiększająca się liczba osób odwiedzających serwis ogłoszeniowy. Ogłoszenie dodasz za darmo nawet na 2 miesiące.

http://ochoinki.pl

adres: http://ochoinki.pl

tytuł: http://ochoinki.pl

opis: Plantacja choinek! Hurtowa sprzedaż drzewek świątecznych.

http://strzecha.eu

adres: http://strzecha.eu

tytuł: http://strzecha.eu

opis: IRBIS Strzecharstwo od pokoleń realizuje projekty dla najbardziej wymagających klientów, gwarantując niespotykaną jakość i unikalną estetykę. Nasze doświadczenia, zdobywane przy realizacji obiektów w niemal całej Europie, połączone ze studiami nad technikami dawnych mistrzów, uzupelnione zastosowaniem technologii krajów wysokorozwiniętych, dają gwarancję pełnej satysfakcji

http://osiedle-ostroda.cba.pl

adres: http://osiedle-ostroda.cba.pl

tytuł: http://osiedle-ostroda.cba.pl

opis: Witamy na stronie poświęconej osiedlu plebiscytowemu. Osiedle powstało na terenach dawnego lotniska wojskowo-cywilnego, które powstało w 1912 i obsługiwało trasy z Niemiec do Prus Wschodnich. Lotnisko funkcjonowało do I Wojny Światowej. W wyniku postanowień Traktatu Wersalskiego - zaprzestano rozbudowy i na lotnisku postało obecne Osiedle Plebiscytowe

http://www.sterigat.pl

adres: http://www.sterigat.pl

tytuł: http://www.sterigat.pl

opis: Firma Sterigat sp. z o.o. oferuje produkty do dekontaminacji na najwyższym światowym poziomie. Doskonała znajomość materiałów eksploatacyjnych stosowanych w procesach dekontaminacji pozwala nam na wybór najlepszych produktów oraz współpracę z firmami należącymi do czołówki światowej w tej branży. Oferujemy miedzy innymi artykuły GETINGE GROUP, lidera rynku w branży sterylizacji i dezynfekcji w Polsce oraz innych znanych producentów.

 

http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

adres: http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

tytuł: http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

opis: Banery reklamowe to jeden z najbardziej popularnych gatunków promocji oferowanego produktu. Banery reklamowe wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Ten rodzaj reklamy jest bardzo odporny na zmienne warunki atmosferyczne i przez długi czas może być eksploatowany. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wydruków wielkoformatowych, banerów winylowych i tekstylnych. Oferujemy również nowoczesne systemy wystawiennicze. Gwarancja wysokiego poziomu usług oraz profesjonalnie wykonane zlecenie to usatysfakcjonowanie klienta.

 

http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

adres: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

tytuł: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

opis: Dwadzieścia lat doświadczeń daje naszej firmie wysoką pozycję w profesjonalnych usługach dźwigowych. Prowadzimy wynajem dźwigów w Warszawie z obsługą operatorską do 300 ton. Świadczymy usługi na terenie całego kraju a w razie zainteresowania klientów także na obszarze Europy. Oferujemy duży wybór żurawi kołowych. Posiadamy nowoczesne, teleskopowe żurawie samojezdne marki LIEBHERR i FAUN. Przyjmujemy do realizacji nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Gwarantujemy solidność, terminowość i fachowość, oraz wieloletnie doświadczenie.

 

http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

adres: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

tytuł: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

opis: Firma świadczy usługi na rynku warszawskim od już kilka lat. Oferujemy obsługę każdego rodzaju nagrobków (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Wykonujemy też zlecenia ponadstandardowe. Polecamy również odśnieżanie mogił i odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych. Obsługujemy wszystkie cmentarze na terenie m. st. Warszawy. Ceny za każdym razem negocjowane są indywidualnie i są uzależnione od rodzaju usługi jak również od wielkości grobu, stanu zanieczyszczenia oraz jego lokalizacji.

 

http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

adres: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

tytuł: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

opis: Saba-Ogrody działa w Warszawie od kilku lat, świadczymy usługi ogrodnicze - projektowanie i zakładanie ogrodów. Urządzamy tereny zieleni przy domach, rezydencjach, ogrody na dachach oraz w otoczeniu biurowców. Atutem firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:dachy zielone, projektowanie i montaż małej architektury ogrodowej, montaż systemu odzyskiwania wody deszczowej itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów świadczą o jakości usług naszej rodzinnej firmy Saba-Ogrody. Zapraszamy do galerii prezentującej nasze realizacje.

 

http://web.masterpex.pl

adres: http://web.masterpex.pl

tytuł: http://web.masterpex.pl

opis: Oferta obejmuje: Strona WWW-PODSTAWOWA Strona WWW-ZOPTYMALIZOWANA POD WYSZUKIWARKĘ GOOGLE Strona WWW-ZOPTYMALIZOWANA Z POZYCJONOWANIEM POCZĄTKOWYM Serwis Internetowy-ROZBUDOWANY SERWIS LUB SKLEP ONLINE Mapy Google-WYPOZYCJONOWANE MAPY GOOGLE Ad Words-ZAŁOŻENIE I PROWADZENIE KAMPANII Optymalizacja-OPTYMALIZACJA KODU POD GOOGLE Pozycjonowanie jednorazowe-ZALECANE RAZ NA 6 MIESIĘCY Pozycjonowanie stałe-POZYCJONOWANIE CODZIENNE

http://dobresciagi.pl

adres: http://dobresciagi.pl

tytuł: http://dobresciagi.pl

opis: Wydawnictwo Dobre Ściągi zajmuje się prowadzeniem serwisu www.DobreSciagi.pl, który oferuje ściągi, gotowe wypracowania, opracowania przekrojowe lektur, życiorysy autorów. Materiały przygotowane są dla uczniów liceum, gimnazjum. Serwis zawiera opracowania do matury.

http://rozrywkaimuzyka.webnode.com/

adres: http://rozrywkaimuzyka.webnode.com/

tytuł: http://rozrywkaimuzyka.webnode.com/

opis: Strona o charakterze muzyczno-radiowym. Jest tu kilkaset stacji radiowych, wszystkie na jednej stronie. Muzyczna strona radiowa na której jest kilka stacji radiowych do wyboru, a wszystko to w jednym miejscu. Muzyczna strona radiowa na której jest kilka stacji radiowych do wyboru, a wszystko to w jednym miejscu. Muzyczna strona radiowa na której jest kilka stacji radiowych do wyboru, a wszystko to w jednym miejscu. Muzyczna strona radiowa na której jest kilka stacji radiowych do wyboru, a wszystko to w jednym miejscu.

http://e-infonet.eu

adres: http://e-infonet.eu

tytuł: http://e-infonet.eu

opis: Firma E-INFONET to lokalny potentat na rynku tworzenia stron internetowych i aplikacji interaktywnych. Działamy na terenie kujawsko-pomorskiego, w Toruniu I Inowrocławiu. Znają nas tam dobrze, a konkurencja zgrzyta zębami na nasz widok:) Mamy swoje sposoby by ich zdenerwować. Bijemy ich na głowę ceną, jakością i sprytem.

http://ubieramy24.pl

adres: http://ubieramy24.pl

tytuł: http://ubieramy24.pl

opis: Ubieramy24.pl to branżowy pasaż ze sklepami Internetowymi oferującymi odzież damską, męską, dziecięcą, obuwie, biżuterię i kosmetyki. Wszystkie sklepy funkcjonujące w ramach pasażu prowadzone są przez zweryfikowane firmy, co zapewnia wiarygodność oraz bezpieczeństwo zakupów. Zgromadzenie wielu sprzedawców w jednym miejscu pozwala na łatwe i szybkie wyszukanie pożądanych produktów w atrakcyjnych cenach. Szczegółowa kategoryzacja, rozbudowana wyszukiwarka oraz możliwość dodawania produktów różnych sprzedawców do jednego koszyka ułatwia oraz przyspiesza proces zakupów. Ubieramy24.pl to Twoje miejsce zakupów w Internecie. Zapraszamy!

http://www.aston.waw.pl

adres: http://www.aston.waw.pl

tytuł: http://www.aston.waw.pl

opis: Firma ASTON organizuje szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Oferta kierowana jest do osób bezrobotnych oraz chcących zmienić zawód. Poza tym kursanci otrzymują uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Poza tym oferujemy kursy na prawo jazdy oraz szkolenia obsługi HDS'a, kos spalinowych, pił mechanicznych.

 

http://www.decomania.pl

adres: http://www.decomania.pl

tytuł: http://www.decomania.pl

opis: Sklep internetowy www.DecoMania.pl oferujący fototapety, obrazy na płótnie, obrazy drukowane na płótnie, zdjęcia na płótnie, naklejki na ścianę, naklejki na drzwi, naklejki na szafy, naklejki na meble, fototapety do kuchni, fototapety dla dzieci, tapety na ścianę, fototapety Warszawa, szkło do kuchni, szkło hartowane, drzwi szklane, tapety ścienne, tapety dla dzieci oraz inne dekoracje.

http://jbtuning.pl

adres: http://jbtuning.pl

tytuł: http://jbtuning.pl

opis: -USUWANIE FILTRA DPF MAZDA 3 5 6 DENSO już robimy -Modyfikacjami oprogramowania sterowników silnikowych benzynowych oraz diesla - Oprogramowaniam indywidualnym pod modyfikacje BIG-TURBO - CHIP-TUNING wszystkich marek samochchodów osobowych, dostawczych,ciężarowych, autobusów i ciągników rolniczych -W pewny i bezpieczny sposób regenerujemy sterowniki poduszek powietrznych (sterowniki arirbag) - SERWIS FILTRÓW DPF FAP ELEKTRONICZNIE I MECHANICZNIE - Diagnostyka układów elektroniki w samochodach - autoelektronika -Usuwanie filtrów cząstek stałych - FAP,DPF - Zwiekszanie dawki startowej (problem TDI długiego odpalania na gorącym silniku) - NAPRAWA STEROWNIKÓW EDC15 EDC16 EDC17 MED9 SID SIEMENS DELPHI MAGNETI MARELLI

http://www.uslugiglazurnicze.pl

adres: http://www.uslugiglazurnicze.pl

tytuł: http://www.uslugiglazurnicze.pl

opis: Usługi glazurnicze to układanie płytek ceramicznych na ścianach przeważnie łazienki lub kuchni. Na stronach tego bloga możemy uzyskać pewne wiadomości z tej dziedziny. Priorytetową sprawą jest wybór odpowiedniej glazury. Następnie musimy zdecydować, czy układamy płytki samodzielnie, czy zatrudniamy fachowca. Jeśli wybierzemy opcję - zatrudniamy fachowca - musimy wybrać poważną firmę. Natomiast, jeżeli zdecydujemy się na pracę własną, pewnie będzie trzeba się dokształcić, korzystając z internetu albo literatury.

 

http://www.neurotranslacja.com

adres: http://www.neurotranslacja.com

tytuł: http://www.neurotranslacja.com

opis: Za pomocą metod, które są dobierane zarówno do indywidualnych preferencji klienta, jak i do jego zapotrzebowania, specjaliści Ośrodka Psychofizjologicznego dążą do trwałych zmian w swoich klientach. Stałe zmiany są możliwe dzięki wpływowi na fizjologię neuronów, stąd nazwa Psychofizjologiczny. Poruszamy neurony do zmiany i do budowania w człowieku jedności, poczucia, że to ja powoduję decyzję i że moja decyzja jest trwała, a nie zmienia się w zależności od zmiennych stanów emocjonalnych. W ośrodku pracujemy metodami aktywnymi: prowadzimy klientów do celu osiągnięcia założonego rezultatu. Wychodzimy z założenia, że to terapeuta jest siłą aktywną do ukierunkowania i utrwalenia umiejętności w podświadomości klienta. Następnie utrwalamy zmiany w podświadomości tak, żeby osiągnąć trwałą, widoczną wartość dodaną. Według potrzeby klienta przedstawiamy wyniki zmiany: porównanie zmiany wzorca fal mózgowych klienta na początku terapii, w trakcie jej trwania i na końcu. Stosujemy również w sytuacjach uzasadnionych i uzgodnionych z klientem jedną z najsilniejszych form hipnozy do nerwic, dzięki czemu posiadamy efekty w zmianie głębokich nawyków neuronalnych w tym mrowienia, ataków paniki lęków, ściskania pęcherze itp.

http://www.LABportal.pl

adres: http://www.LABportal.pl

tytuł: http://www.LABportal.pl

opis: LABportal.pl to serwis internetowy dla profesjonalistów w laboratorium, prezentujący metody i techniki analityki chemicznej, mikrobiologii oraz badania materiałów. LABportal.pl publikuje także informacje dla poszukujących informacji o wszelkiego rodzaju usługach i badaniach laboratoryjnych. W serwisie znaleźć można artykuły dotyczące projektowania i wyposażenia laboratoriów, aparatury naukowo-badawczej oraz kalendarium wydarzeń branżowych.

http://www.yourcms.hostklub.pl

adres: http://www.yourcms.hostklub.pl

tytuł: http://www.yourcms.hostklub.pl

opis: Możliwości systemu "Your CMS" to min. edycja stron, dodawanie muzyki, możliwość stworzenia formularza kontaktowego, dodanie mapki google, czy stworzenie galerii. Został on stworzony z myślą o tych posiadaczach strony internetowej, którzy cenią w oprogramowaniu intuicyjność i inteligencje, oraz prostotę jego użytkownia.

http://www.wood-furniture.biz

adres: http://www.wood-furniture.biz

tytuł: http://www.wood-furniture.biz

opis: Znajdź swoje meble.

http://nataliakaczor.com

adres: http://nataliakaczor.com

tytuł: http://nataliakaczor.com

opis: Najzwyklejsze blogowe wpisy i algorytmy z lekcji informatyki napisane w języku c++

stronywww.eu