Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWKasetony, Banery reklamowe www.banery.waw.pl

strony eu

tworzenie stron » Reklamy » Kasetony

Banery reklamowe www.banery.waw.pl

Banery.waw.pl Drukarnia wielkoformatowa Warszawa Bia

WebReklama

kontakt:

03-721 Warszawa
ul. Białostocka 24/111
tel. 022 670 03 77
tel.kom. 0 692 053 766

www: http://www.banery.waw.pl/

email: biuro@webreklama.pl


Oferujemy szeroką gamę materiałów reklamowych, banery reklamowe oraz wydruki wielkoformatowe, wykonane na materiałach najwyższej jakości. Nasza oferta obejmuje pełnokolorowe banery sporządzone w technice druku solwentowego, a także banery wyklejane elementami wycinanymi z folii. Wydruki wielkoformatowe, które Państwu proponujemy wykonywane są na różnorodnych podłożach- zarówno papier, jak folia samoprzylepna, a także druk na tekstyliach. W naszej ofercie znajdą Państwo tanie banery reklamowe w Warszawie. Najnowsze technologie cyfrowego druku solwentowego zapewniają nasycone, wyraźne kolory w każdym, nawet największym formacie, oraz wysoką trwałość wydruków- minimum trzy lata. Druk solwentowy, jakiego używamy do produkcji naszych banerów, perfekcyjnie nadaje się zarówno do ekspozycji na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
Banery reklamowe stanowią hit reklamy wizualnej. Niezastąpione do prezentacji oferty handlowej lub usługowej, widoczne i odporne na czynniki atmosferyczne są niezastąpione podczas każdej kampanii reklamowej.
Banery reklamowe można montować tak na ścianach budynków, jak i na specjalnie przygotowanych do tego celu stelażach lub systemach wystawienniczych. Oferujemy Państwu następujące systemy wystawiennicze:

Każdy system wystawienniczy można zamówić wraz z wydrukiem mającej znaleźć się na ekspozycji grafiki.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także projektowanie napisów i projekty graficzne na banery reklamowe wykonywane specjalnie na zamówienie Klienta, wycinanie liter i grafik, systemy oznakowania przestrzennego, litery przestrzenne,napisy reklamowe, litery podświetlane i niepodświetlane, a także oklejanie pojazdów.

 

stron 2

Artima
Artima

adres: http://www.artima.com.pl

tytuł: Artima

opis: ARTIMA Warszawa oferuje świetlne kasetony oraz najnowsze modele markiz tarasowych i balkonowych. Osłaniające przed słońcem markizy koszowe są jednocześnie bardzo dobrym miejscem reklam dla firm, restauracji i sklepów. Oprócz tego markizy niezależnie od typu chronią przed deszczem i wiatrem. Markizy konstruowane są z włoskich profili aluminiowych. Warszawska firma ARTIMA oferuje również kasetony świetlne dwustronne oraz jednostronne, permanentnie promujące produkt lub firmę, ponieważ są widoczne tak w dzień jak i w nocy.

Szczegóły strony: Artima...

 

http://www.kasetony.eu
http://www.kasetony.eu

adres: http://www.kasetony.eu

tytuł: http://www.kasetony.eu

opis: Podświetlone kasetony są najczęściej stosowaną formą reklamy zewnętrznej. Działająca na rynku od 1993 roku firma ARTIMA, oferuje kasetony dwustronne oraz jednostronne wykonane z profili aluminiowych różnych grubości. Zlecone prace realizujemy kompleksowo od projektu do montażu. Prowadzimy działalność usługową na terenie całego kraju. Profesjonalizm, krótkie terminy pełna dyspozycyjność to atuty naszej firmy.

Szczegóły strony: http://www.kasetony.eu...

 

Szukaj Kasetony w zasobach serwisu tworzeniestron.eu

stronywww.eu

Array ( [id] => Reklamy_Kasetony [pg] => [ladd] => ) asdasd