Tworzenie stron WWW[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Najczęściej wyszukiwane / Regulamin / Kontakt

wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWSzkolenia

strony eu

tworzenie stron » Kursy » Szkolenia

 

stron 3

http://ksr.net.pl

adres: http://ksr.net.pl

tytuł: http://ksr.net.pl

opis: Krakowska Szkoła Restauratorów oferuje profesjonalne kursy z zakresu gastronomii dla wszystkich zainteresowanych tą branżą: przyszłych managerów, barmanów, kelnerów, sommelierów oraz baristów. Dodatkowe warsztaty pozwolą maksymalnie rozwinąć umiejętności tak cenne w gastronomii, jednocześnie będąc świetnym sposobem na połączenie nauki z pasją i zabawą. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Krakowskiej Szkoły Restauratorów.

Szczegóły strony: http://ksr.net.pl...

http://planetarium-jupiter.pl

adres: http://planetarium-jupiter.pl

tytuł: http://planetarium-jupiter.pl

opis: Planetarium Jupiter oferuje niezwykłe pokazy z dziedziny astronomii, które odbywają się w przenośnej, kulistej kopule planetarium. Jest to nowoczesna, interesująca forma poznawania wszechświata i zdobywania wiedzy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedszkoli i szkół jak i centrów handlowych oraz wszystkich grup chcących w ciekawy sposób zapoznać się z podstawami astronomii lub po prostu dobrze się bawić oglądając kosmos z zupełnie nowej perspektywy.

Szczegóły strony: http://planetarium-jupiter.pl...

ASTON Programy szkolenia na żurawie

adres: http://www.kursy-aston.pl

tytuł: ASTON Programy szkolenia na żurawie

opis: Firma Szkoleniowo Usługowa Mariusz Jabłoński organizuje kursy dokształcające pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta kierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem propan-butan. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi pił mechanicznych, kos spalinowych, HDS'a a także na prawo jazdy.

Szczegóły strony: ASTON Programy szkolenia na żurawie...

Szukaj Szkolenia w zasobach serwisu tworzeniestron.eu

stronywww.eu

Array ( [id] => Kursy_Szkolenia [pg] => [ladd] => ) asdasd